Půjčovní řád


  Při převzetí je nájemce povinen si zkontrolovat zda jsou krabice v pořádku. Nájemce má právo poškozenou krabici okamžitě vyměnit za bezvadnou. V případě nenahlášení závady na krabici se nájemce vystavuje nebezpečí, že krabice nebude pronajimatelem vykoupena zpět. 

  Nájemce je povinen zacházet s krabicemi šetrně, tak aby nedocházelo ke zbytečnému poškození, tj. užívat je k účelům, ke kterým byly při převzetí  určeny a za tuto ručí až do doby jejich vrácení pronajimateli v původním stavu. Pokud dojde k poškození krabice, tato nemusí být vykoupena zpět.

  Nájemce není oprávněn krabice půjčovat další osobám Pronajimatel nepoškozenou krabici převezme zpět a nájemci vrátí zálohu dle ceníku.

  Doba zápůjčky krabice se stanovuje na dobu 14ti kalendářních dnů. Tato doba začíná dnem převzetí krabice nájemcem a končí dnem jejich vrácení pronajimateli. Po telefonické dohodě je možné lhůtu prodloužit. Po uplynutí této doby pronajimatel nepoškozenou krabici od nájemce převezme za sníženou vratnou kauci 10,- Kč (cena za zpoždění), tj. nižší než byla původní cena.

  Půjčovné a vratná kauce se hradí jen hotovosti a je vydán doklad o zapůjčení a zaplacení.

Kontakt

Telefon: 777 817 851
E mail pro objednávku : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
E mail pro dotazy : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČO: 13469061
Masarykova 82/1470
400 01  Ústí nad Labem

 

Přidejte se k nám

přidejte se k nám na facebook